Reiz kādā dienā ...

... žirafes stāsts aizsākās 1961. gada 25. maijā, Svētās Sofijas dienā.

Tajā laikā bija pieejamas vienīgi fermas un mājdzīvnieku formas rotaļlietas.
Tieši tāpēc, vienā dienā Francijā Mesjē RAMPEAU, kurš bija eksperts HEVEA koka sulas – kaučuka apstrādē un rotaļlietu izgatavošanā ar rotējošu presēšanas metodi, nāca klajā ar ideju – radīt rotaļu žirafi! Tik eksotisks dzīvnieks toreiz bija kaut kas pavisam jauns. Turklāt, žirafes forma bija ideāli pielāgota mazuļa rociņām – viegli un ērti satveramā izmērā.

Arī šodien Sophie la girafe izskatās tieši tāpat kā tālajā ceturtdienā, 25. maijā, kad tā tika radīta pirmo reizi – Svētās Sofijas dienā, kurai par godu žirafe ieguva savu vārdu.

Rotaļlieta ieguva tūlītēju popularitāti. Jaunie vecāki nekavējoties saprata, ka šī rotaļlieta ir nepieciešama viņu bērniem līdz ar pirmajām zobu nākšanas pazīmēm, jo Sophie la girafe spēj asaras aizstāt ar smaidu!

Tā, pavisam vienkārši, vecākiem daloties atsauksmēs, Sophie la girafe vārds kļuva atpazīstams. No rotaļlietas pirmsākumu dienām līdz pat šai dienai, no paaudzes paaudzē žirafe dāvā prieku mazuļiem visā pasaulē!

„VULLI “ uzņēmums atrodas Francijā, Rumilly pilsētā, Haute – Savoie reģionā, tur tiek glabāts noslēpums un zināšanas kā šī brīnišķīgā rotaļlieta ir radīta. Līdz pat šai dienai Sophie la girafe tiek ražota pēc tradicionālas tehnoloģijas, kuras metode ietver 14 soļus un katrs no tiem ir roku darbs. Rotaļlieta ir izgatavota no 100% dabīga kaučuka, kas iegūts no Hevea koka sulas.