Tas, kas plika aiz veiksmes stāsta

Atklājiet visas īpašības, kas Sophie la girafe rotaļlietu padara tik īpašu un pieprasītu!

Rotaļlieta ir izgatavota no 100% dabīga kaučuka

Hevea koka kaučuks pirmo reizi tikai apstrādāts 1928. gadā, izmantojot Mr. Charles Goodyear ieviesto vulkanizācijas tehniku.
„Vulli“ izmantotais kaučuks nāk ekskluzīvi no Malaizijas Hevea kokaudzētavas. Tā katru rītu, pirms uzlēkusi saule, no koka mizas tiek notecināts kaučuks – balta, krēmīga, saldā krējuma konsistencei līdzīga sula.
Šis kaučuks ir pavisam dabīgs, maigs, elastīgs un ūdensizturīgs materiāls ar patīkamu smaržu un tekstūru. Lai pēc „Vulli“ metodes radītu tādu mazu brīnumu kā Sophie la girafe, kaučuks vispirms tiek karsēts un tad apstrādāts pēc īpašas un tradicionālas tehnoloģijas, kuras metode ietver roku darbu – 14 soļos.

Autentiska rotaļlieta, kas ir atzīta visā pasaulē:

Nemainīga, pat pēc vairāk nekā 55 gadiem …

Lai gan dzimusi 1961. gadā, Sophie la girafe nav novecojusi itin nemaz. Ar pārdošanas apjomu, kas pārsniedz 50 miljonu vienību, Sophie la girafe viennozīmīgi ir paliekoša zvaigzne.

Sophie la girafe ir kļuvusi par vērtīgu rotaļlietu mazuļa agrīnā attīstības posmā! Laika gaitā – no paaudzes paaudzē, Sophie la girafe ir iemīlēta gan vecāku, gan bērnu vidū.

„Vulli“ uzņēmumā produktu kvalitāte vienmēr ir bijusi viena no svarīgākajām vērtībām. Jau vairāk nekā 50 gadus mūsu klienti ir apmierināti ar unikālajiem produktiem, un mēs strādājam pie tā, lai nezaudētu šo uzticību.

Mūsu produkti tiek pārdoti visā pasaulē un tie atbilst Eiropas un starptautiskajiem standartiem. „Vulli“ saviem klientiem piedāvā produktus, kas vienmēr atbilst visaugstākajām kvalitātes prasībām, neatkarīgi no spēkā esošām kvalitātes prasībām konkrētā valstī.
„Vulli“ ir tikai viens mērķis – saviem klientiem nodrošināt tikai augstākās kvalitātes produktus.

Kopš 2011. gada katrai Sophie la girafe, vienas kājas aizmugurē ir marķējums ar partijas numuru, kas ļauj pilnīgi izsekot katra produkta izgatavošanas datumam un atbilstošai laboratorijas analīzei.
Tas nozīmē, ka ikvienas mūsu 100% kaučuka rotaļlietas kvalitāte ir kļuvusi vēl pārskatāmāka.

Katrs numurs atbilst ražošanas partijai, ko pārbaudījusi apstiprināta laboratorija, tādā veidā apliecinot katras rotaļlietas atbilstību Eiropas un starptautiskajiem standartiem.

Šaubu gadījumā attiecīgās veselības iestādes var piekļūt analīžu datiem.
Turklāt mēs uzskatām, ka esam vienīgie rotaļlietu ražotāji pasaulē, kas var piedāvāt rotaļlietas ar tik augstu izsekojamību. Tāpēc saviem klientiem mēs piedāvājam rotaļlietas, kas pilnībā atbilst visaugstākajām drošības prasībām.