Veicina piecu maņu attīstību

Sophie la girafe kā mazuļa pirmā rotaļlieta – veicina visu maņu attīstību no 3 mēnešu vecuma.

Redze
Trīs mēnešu vecumā mazuļa redze ir vēl ierobežota un mazulis spēj atšķirt vienīgi kontrastainus priekšmetus. Tumšie, kontrastējošie un uzmanību piesaistošie plankumi uz žirafes ķermeņa, veicina redzes – vizuālo stimulāciju, tā žirafe mazulim kļūst par pazīstamu un nomierinošu rotaļlietu.

Dzirde
Sophie la girafe pīkstienu skaņas uzjautrina mazuli un stimulē dzirdi, jo žirafi saspiežot – rotaļlieta iepīkstas. Bet vēlāk, rotaļlieta palīdz izprast saikni starp cēloņiem un sekām – skaņu un skaņas avotu.

Oža
Dabiskā Hevea koka, kaučuka smarža, padara Sophie la Girafe par ļoti īpašu rotaļlietu, kuru mazulim ir viegli atpazīt citu rotaļlietu vidū.

Dzirde
Sophie la girafe ir radīta no 100% dabīga kaučuka un pārtikas krāsām, rotaļlieta ir droša košļāšanai.  Turklāt tās materiāls līdzinās mazuļa pudeles knupītim. Žirafes mīkstā struktūra un daudzās košļājamās daļas (ausis, ragi un kājas), ir lieliski piemērotas mazuļa smaganu nomierināšanai zobu nākšanas periodā

Tauste
Tauste ir pirmā bērniņa komunikācija ar apkārtējo pasauli. Sophie la girafe materiāls ir tik maigs, ka to iespējams salīdzināt ar māmiņas ādas pieskārienu, kas attīsta psiholoģisku un emocionālu komfortu, nomierina bērniņu un veicina veselīgu augšanu un attīstību

Viegli satverama
Sophie la girafe garums (18 cm) un forma ir ideāli piemērota mazuļa mazajām rociņām. Rotaļlieta ir ļoti viegla, tās garais kakls un kājas ir viegli satveramas pat mazuļa pirmajās dienās.