Biežāk uzdotie jautājumi

DABĪGAIS KAUČUKS IR ORGANISKS UN NEAPSTRĀDĀTS MATERIĀLS.

Sophie la girafe ir izgatavota no 100% dabiska kaučuka. Rotaļlietas dekorēšanai tiek izmantotas tikai 100% dabīgas krāsas.
100% dabīgais kaučuks ir ļoti kvalitatīvs organisks materiāls.

Mūsu galvenais mērķis ir augsta kvalitāte un drošība, tāpēc mūsu dabīgā kaučuka rotaļlietas atbilst stingrākajām mehāniskajām un ķīmiskajām prasībām. Tas ir iesmels kāpēc Sophie la girafe kaučuka tekstūra ir tik maiga, patīkama un bērnam droša.

No līdzīga materiāla tiek izgatavoti ķirurģiskie medicīnas cimdi un prezervatīvi. Gluži kā jebkurš dabīgs materiāls, arī kaučuks laika gaitā mainās.

Hevea koka dabīgais kaučuks ir ļoti elastīgs un izturīgs materiāls. Tieši tāpēc šo gumiju izmanto augstas kvalitātes produktu ražošanā.

Dabīgā kaučuka Sophie la girafe ir ne tikai maiga pieskārienam, bet arī ūdensizturīga.

Dabīgais kaučuks tiek iegūts no Hevea kokiem. Katru rītu, saullēktā koku audzētāji notecina koka sulu – kaučuku.

Sophie la girafe ražošanā izmantotās kaučuka koka plantācijas jau vairākus gadu desmitus atrodas Malaizijā. Sekojot mūsu redzējumam un vērtībām, mēs augstu vērtējam un pastāvīgi pievēršam uzmanību koku plantāciju uzturēšanai un attīstībai.

Dabīgais kaučuks ir organisks materiāls, taču plastmasa ir sintētisks, naftas izcelsmes materiāls.

Sophie la girafe ir izgatavota no 100% dabīga kaučuka, kas nāk no Hevea kokiem. Tas ir ekoloģiski tīrs un videi draudzīgs produkts.

Sophie la girafe akcentiem tiek izmantotas tikai krāsas, kas ir izgatavotas no 100% dabiskā kaučuka (tāpat kā Sophie la girafe) un dabīgiem pigmentiem. Profesionāli sajaucot šos divus materiālus tiek radīti pārtikas krāsvielu ekstrakti, kuri tālāk tiek izmantoti Sophie la girafe dekorēšanā.

Brūnas krāsas pigmenti tiek izmantoti žirafes ķermeņa plankumiem, ausīm, ragiem un nagiem. Rozā pigmenti tiek izmantoti mutei un vaigiem, bet melns pigments – lai dekorētu žirafes acis.

Katra Sophie la girafe rotaļlieta tiek krāsota ar rokām. Tāpēc var atšķirties vienas vai otras žirafes krāsas dabīgā pigmenta tonis vai nokrāsa. Katra Sophie la girafe rotaļlieta ir unikāla.

KĀ PARŪPĒTIES PAR SOPHIE LA GIRAFE

Uz katras Sophie la girafe iepakojuma ir norādījumi par rotaļlietas kopšanu un mazgāšanu. Sophie la girafe kopts ir vienkārši – rūpīgi nomazgājiet to ar lupatiņu, siltu ūdeni un maigām ziepēm. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pie žirafes pīkstuļa ir iestrādāts neliels caurumiņš, tāpēc uzmanieties, lai ūdens netiktu rotaļlietas iekšpusē.

Šī iemesla dēļ Sophie la girafe nevar mazgāt trauku mazgājamā mašīnā vai mazgāt rotaļlietu pilnībā iegremdējot ūdenī.

Ja Sophie la girafe ir ļoti netīra, neuztraucieties – to ir iespējams nomazgāt rūpīgāk paberzējot ar ziepju ūdeni un lupatiņu.

Atbilstoši produkta iepakojuma norādēm – mēs neiesakām sterilizēt Sophie la girafe rotaļlietu.

Tā kā sterilizācijas metodes ietver daļēju vai pilnīgu produkta iegremdēšanu sterilizējošā šķīdumā (verdoša ūdens vai citā sterilizējošā šķīdumā), tas var bojāt produktu.

Ir svarīgi atcerēties, ka Sophie la girafe nav vannas rotaļlieta. Ja rotaļlieta nokļūst ūdenī, pastāv risks, ka ūdens var iekļūt rotaļlietā, sabojāt pīkstuli vai pašu rotaļlietu.

Vannošanās reizēm – mēs piedāvājam citas rotaļlietas, kas ir īpaši paredzētas izmantošanai ūdenī ( rotaļlietas izgatavotas no dabīga kaučuka vai plastmasas).

Jūsu bērnam nav riska.

Tomēr, tāpat kā ar jebkuru dobu rotaļlietu, ja tajā tiek un uzkrājas ūdens, laika gaitā tas var izraisīt pelējumu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja visas lietošanas un mazgāšanas instrukcijas tiek veiktas atbildīgi, nepastāv risks, ka rotaļlietas iekšpusē varētu uzkrāties ūdens.

Šis produkts ir paredzēts zīdaiņiem, jo aktivizē visas piecas maņas jau no pirmajām dzīves dienām. Rotaļlieta ir paredzēta ievietošanai mutē, mazuļa smaganu nomierināšanai zobu nākšanas periodā. Higiēnas apsvērumu dēļ – rotaļlietu nevajadzētu nodot citiem bērniem. Tāpat kā zobu suka vai bērna pudele, katra Sophie la girafe ir paredzēta, lai priecētu vienu vienīgu mazuli.

Ir svarīgi atcerēties, ka Sophie la girafe ir izgatavota no dabīgā materiāla, kas lietošanas un laika gaitā mainās. Tāpēc mēs neiesakām nodot Sophie la girafe rotaļlietu nākamajam bērnam.

Ja jums ir jautājumu par Sophie la girafe vai citiem mūsu produktiem, sazinieties ar mums